У суботу, 10.09.2016, били смо у Врњачкој Бањи и планини Гоч. Провели смо око 2 сата у обиласку Бање уз љубазног водича (Соња).

a bor

Посетили смо планину Гоч где смо били гости Центра за наставно-научне објекте Шумарског факултета. Домаћини су нас упознали са овим Центром (чију рекострукцију је финансирала ЕУ) као и са чарима планине Гоч. За ручак су нам приредили јагњеће и прасеће печење.

После ручка уживали смо у прекрасном амбијенту уз музику и песму.

Да погледате неке фотографије са излета кликните ......................  ОВДЕ

 

СПОНЗОРИ (помогли нашем удружењу):

Spon 14 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2207683
Danas
Juče
Ove nedelje
Prošle nedelje
Ovog meseca
Prošlog meseca
Ukupno
222
338
2434
3141
2157
11885
2207683

Forecast Today
312

19.01%
3.24%
70.04%
4.38%
3.17%
0.17%

Vaša IP adresa: 18.97.14.81

Flag Counter

© 2026 Сајт уређују Mилош Радовановић, Соња Илић и Жељко Вујковић Дозет. Сва права задржана.